Dostawa do domu

Nie masz pomysłu na obiad? Kochasz dania tradycyjnej kuchni polskiej?
Wybierz doskonałej jakości pierogi, klasyczne placki ziemniaczane z wybranym rodzajem sosu lub wykwintne naleśniki na słodko, ewentualnie naleśniki z bardziej sycącym, wytrawnym nadzieniem.

Naszych potraw możesz spróbować na miejscu, w lokalu lub zamówić je z dostawą do domu, biura czy zakładu pracy w Poznaniu. Zapewniamy szybką dostawę w cenie 5zł, w zasięgu do 3km od lokalu (w obrębie ulic Słowiańska, Jana Pawła II – Zamenhofa, Hetmańska, Przybyszewskiego – Niestachowska). Cena dostawy do lokalizacji oddalonych od lokalu o więcej niż 3km ustalana jest indywidualne, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Do ceny zamówienia należy również doliczyć koszt opakowania (0,5zł za pojedyncze opakowanie). Zamówienia przyjmujemy w godzinach 10.00-17.30. Dostawa do domu, biura czy zakładu pracy zostanie zrealizowana w godzinach 12.00-18.00. Obsługujemy cały Poznań. Zamówienia realizujemy na bieżąco, bez opóźnień. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję otrzymania ciepłego, zawszenie niezwykle smacznego posiłku w atrakcyjnej cenie.

Co możesz u nas zamówić?

Specjalizujemy się w trzech typach potraw. Są to pierogi, placki ziemniaczane i naleśniki. Dodatkowo każdy z naszych klientów ma okazję do skosztowania zupy dnia, czerwonego, czystego barszczu i klasycznej, soczystej surówki. Do oferowanych potraw zapewniamy zimne i ciepłe napoje tj. kawa czy herbata.

Na liście podstawowych dań, jakie serwujemy, znaleźć można wiele rodzajów pierogów, w tym klasyczne pierogi ruskie z wyśmienitym nadzieniem serowo-ziemniaczanym, z odrobiną drobno posiekanej i przysmażonej cebulki, sycące pierogi z mięsem, z farszem kapustno-grzybowym, a także naszą nowość, cieszące się sporym zainteresowaniem klientów, oryginalne pierogi z podrobami i kaszanką. Oczywiście mamy również wiele rodzajów pierogów serwowanych na słodko, z nadzieniem wiśniowym oraz z jabłkami i cynamonem.

Oferta naszego lokalu obejmuje również sprzedaż wielu rodzajów naleśników, w tym klasycznych naleśników na słodko, jak również naleśników wytrawnych, ze szpinakiem, a nawet z pieczarkami i kapustą. Zamówisz u nas również placki ziemniaczane ze śmietaną lub z wyśmienitym sosem mięsnym, po zbójnicku.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszego lokalu i wybierz danie idealnie wpisujące się w Twoje kulinarne gusta. Dostawa do domu to wygodna opcja dla każdego, kto ma ochotę na tradycyjne danie kuchni polskiej, a nie ma czasu lub chęci na wyjście z domu. Obsługujemy cały Poznań, w szczególności okolice ul. Garncarskiej, gdzie zlokalizowana jest nasza pierogarnia
.